Reference

Hana Jelínková - Vlaďky kurzy mě pokaždé odzbrojí a současně naplní hloubkou, do kterých je ochotná jít. Cítím se pak jak znovuzrozená. Vlaďka je v tomto ohledu nejvíc bezpečný průvodce, jakého jsem poznala... Nejvíc mi dal seberozvojový cyklus Rok pro můj záměr, který zorganizovala Berenika. Na ročním společném setkávání bylo fascinující pozorovat, jak se průběžně měníme a doslova vykvétáme. Pokud vím, všechny jsme dosáhly svého záměru, já rozhodně - mám  novou práci a nový vztah... Ještě jednou díky :-)

Ivana Rottová - na Bereničiny kurzy jezdím ráda. Jako organizátorka má cit pro komplexnost a současně individuální přístup. Navíc je milá a vstřícná. V době kdy na kurzech ještě i vařila (skvělou vegetariánskou stravu) jsem s ní ráda trávila čas v kuchyni. Díky jejím životním zkušenostem s ní moc ráda probírám své situace a pokaždé mě její pohled na věc inspiruje. Těším se na další setkání a doporučuji :-)

Olga V. - Přijela jsem na Kurz Vlastní rytmy (31.3-3.4 2022) s tím, že si chci odpočinout a pobýt sama a objevit znovu radost. Přála jsem si aby se to stalo s lehkostí, bez výzev (těch mám celý rok dost). Po skončení kurzu jsem odjela domů s daleko větším přínosem. Nejvíc mi dal pobyt o samotě v přírodě. Být sama v lese a procházet se v něm dlouhé hodiny, to znám, nyní jsem v samotě ale spočinula. Uspořádala jsem si prostor dle metodiky (Nekonečný kruh hvězdné panny), díky tomu jsem se setkala sama se sebou a následně dokázala čelit chladu. Pak jsem ve skále uviděla lvici. Kočky mám ráda, představují vznešenost, krásu, respekt a došlo mi, že jsem to já, že to je můj obraz - starám se o mláďata, jsem typický týmový hráč... Nechci všechno popisovat, ale za hlavní považuji, že jsem si uvědomila, že nemusím trpět. V tomto případě trpět chladem - jenom ho vnímám, že je a to je úlevné, to mi přineslo RADOST. Rozpomněla jsem se, že jsem a vždycky jsem byla hravá holka. Ke všem zažitým stavům se můžu kdykoliv vrátit. Ztotožnila jsem se řekou, na kterou jsem měla výhled - moje vize odteď je: "jsem klidná jako řeka a silná jako proud."

Taky jsem si sama vlastním přispěním prožila energii, kterou jsem prožívala v meditační praxi pod vedením...

Hanka J. Na kurz Vlastní rytmy (31.3-3.4 2022) jsem šla s důvěrou, protože obě ženy které kurz vedly dobře znám a vím že se na jejich vedení můžu spolehnout. Hned první večer jsem se v řízené meditaci poprvé setkala se svou vnitřní ženou a bylo to velmi intenzivní a emotivní. Během dalšího dne jsem se naučila zorganizovat si svůj prostor podle metodiky Nekonečný kruh hvězdné panny. Tuhle praxi jsme si rovnou vyzkoušely v lese kam jsem šly na několik hodin. Během pobytu v lese se mi dostavila veliká fyzická bolest a já jsem se naučila ji sama rychle a jednoduše vyléčit, za pomoci vnitřní ženy. Druhý den jsme pokračovaly pobytem v lese, kde jsem se k mému překvapení naučila dělat vnitřní změny rychle a jednoduše a radostně. Nejlepší bylo, že veškeré poznání které jsem našla, jsem se pod vedením Vlaďky naučila použít v praxi. Netušila jsem že život se dá žít tak snadno a radostně. Zjistila jsem, že to pro co jsem přišla, už dlouho mám - jsem vnitřně pevná, jen jsem to neviděla pod nánosem okolního svinstva. A konečně jsem plně poznala a prožila, že jsem krásná.

Radka R. - Na seminář Vlastní rytmy (31.3-3.4 2022) jsem jela bez očekávání a aniž bych věděla, co se bude dít, prožívala jsem právě bolestný rozchod s partnerem. Motivací a bezpečím pro mne bylo jméno Vlaďky Roldánové, kterou jsem poznala již v minulosti na managerském kurzu a nadchla mne jako osobnost a především jako žena, která našla rovnováhu mezi vlastním ženským a mužským vnitřním světem. Celý seminář, místo, program - především ale jemná forma šamanského kruhu ze mne dostala mou bolest kompletně pryč, nalezla zpět pocit úplnosti a celistvosti, který přetrvává i další týdny po semináři. Při pobytu v lese - v kruhu - jsem se propojila s přírodou a toto propojení je teď mým dalším novým zdrojem. Jakoby se mi otevřely zcela nové kanály, které teď v přírodě nově fungují. Metodiku šamanského kruhu používám v situacích v běžném životě a cítím se mnohem pevnější a radostnější.

Vlasta Š. - Děkuji za krásný seminář Vlastní rytmy (31.3-3.4 2022).

Jela jsem na kurz s pocitem přeplněné hlavy a můj záměr byl odpočinout si získat LEHKOST a PLYNUTÍ v životě i v práci. Nechtělo se mi do lesa, měla jsem strach, že mi to dle přednesené metodiky nepůjde. V meditaci na vnitřní ženu se mi moje vnitřní žena ukázala, ale myslela jsem, že se s ní pak v lese nepotkám. Potkala a řekla mi, že se teď ze mě "neposere", když jsem na ní 50 let kašlala... Z procesů v lese jsem byla překvapená, z toho, že nebyly těžké a bolavé, ale naopak prožívala jsem RADOST a BLAŽENOST, cítila jsem i to PLYNUTÍ.

Ačkoli mi byla zima, užívala jsem si to, těšila se na tmu a nechtělo se mi zpátky. Druhý den se mi opět ukázala vnitřní žena a to jako DIVOŽENKA. Vzpomněla jsem si, že taková jsem byla v dětství . :-)

V oblasti ohně (v Nekonečném kruhu hvězdné panny), jsem pouštěla ošklivý zážitek z dětství a náhle se lesem rozlehla rána - vedle spadl strom a ze mě jakoby spadla tíha. Kupodivu jsem se ani nelekla, uvědomila jsem si, že v mnou vytvořeném kruhu je bezpečno.

Poslední den ráno jsem si dokázala říct o pomoc, když jsem to potřebovala a tím se mi podařilo opustit koncept "vydržím všechno". Zažila jsem, že byl omyl myslet si, že musím svou vnitřní ženu nějak ochraňovat. Naopak ona pomáhá mě. Je mým zdrojem.

Moc se mi líbí propojení šamanské metody s manažerskou metodikou a chci získané prožitky a praktické dovednosti používat i ve svém podnikání. Také mám v plánu být více se ženami ve vědomém ženství.